1025 modeli zgłoszono na 11 Inowrocławskim Konkursie Modelarskim 22-23 kwietnia 2017
14 kwietnia 2018 Inowrocławskie Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych
19-20 maja 2018 INOWROCŁAWSKI KONKURS MODELARSKI
Rok 2017 ISMR - 170 wyróżnionych modeli i 42 puchary i nagrody specjalne
Oszczędzając pracę żony, jedz gotowe makarony !
19-20 maja 2018 Mistrzostwa Galaktyki w Cymbergaja
14 kwietnia 2018 Inowrocławskie Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych
Rok 2018 ISMR - 330 wyróżnione modele i 13 pucharów i nagród specjalne
Najbliższy wyjazd 26-27.05.2018 KOSZALIN - VII Bałtycki Festiwal Modelarski

Aktualności

Pasja dla każdego: modelarstwo jako sposób na wolny czas - w Naszemiasto.pl

W portalu Naszemiasto.pl Gniezno wywiad z Grzegorzem Mądrym na temat istoty modelarstwa jako dobremu sposobowi na rodzinne spędzanie wolnego czasu. - "Wakacje to czas odpoczynku. Wielu ludzi wyjeżdża na wczasy, odpoczywa od codziennego rytmu pracy. Jednak, gdy nie dopisze pogoda, zamiast bezczynnie siedzieć w domu, można stworzyć coś własnego,tak jak to robi Grzegorz Mądry."...
więcej »

VI Chełmżyński Festiwal Modelarski

 W dniach 22-23 lipca 2017 roku nasza reprezentacja uczestniczyła w Chełmzyńskim Festiwalu Modelarskim. Impreza bardzo dobrze przygotowana przez organizatorów, duża ilość modeli i wiele wcześniej nie widziana bardzo cieszyła odwiedzających i uczestników. Nasza sześcioosobowa reprezentacja, wróciła z dobrymi wrażeniami i wyróżnieniami.
więcej »

Pożegnaliśmy naszego kolegę Piotra Stempowskiego

 11 lipca 2017 w godzinach rannych, po długiej walce z chorobą, zmarł nasz kolega Piotr Stempowski. Był jednym z członków założycieli ISMR, do czasu kiedy mu zdrowie na to pozwalało piastował funkcje w zarządzie, ale przede wszystkim był wspaniałym kolegą, zawsze pomocny, bezpośredni. 
więcej »

V Warszawska Fiesta Modelarska - dzień dugi

 Dalszy ciąg czyli drugi dzień, a tam opis wrażeń z Fiesty i wykaz nagród, które my odebraliśmy i też wręczyliśmy
więcej »

V Warszawska Fiesta Modelarska 3 czerwca 2017

 Na Warszawską Fiestę nasza reprezentacja wybrała się w dziewięcioosobowym skladzie, jeden samochód wyruszył z Wrocławia i przy okazji zabrał niezrzeszonego modelarza, dwa samochody z Inowrocławia i po jednym z Włocławka i Bydgoszczy. Dziewieciu naszych reprezentantów zdobyło wyróżnienie (łacznie 16). Andrzej Kamiński zdobył Grand Prix Kartonowych Modeli Pojazdów Cywilnych, Robert Pietrygała odebrał Nagrodę Specjalną od koszalińskich modelarzy, a Grzegorz Mądry Nagrodę Specjalna od modelarzy z Mińska Mazowieckiego. W konkursie punktowym Artur Domański zdobył 3 miejsce, Robert Pietrygała 2 i 3 miejsce, a Grzegorz Mądry 1 miejsce.
więcej »

Festiwal Modelarski Kraków 2017

  Skromnym dwu osobowym składem Grzegorz i Robert z żoną, wybraliśmy się do Krakowa na Festiwal Modelarski. Impreza na tyle ważna w kalendarzu, że wypada, aby ISMR i tam się zaprezentował. Pierwsze miejsce w konkursie punktowym, cztery wyróżnienia, oraz trzy nagrody specjalne przypadły nam w udziale. 
więcej »

VI Bałtycki Festiwal Modelarski

W Koszalinie na VI Bałtyckim Festiwalu Modelarskim nasza reprezentacja zdobyłanień oraz trzy nagrody specjalne. Ponadto zabrane zostały modele niezrzeszonych juniorów i młodzików, którym też z wielką przyjemnościa przywieźliśmy dyplomy, medale i nagrody rzeczowe za ich prace.
więcej »

Nagrody od Agencji Lotniczej ALTAIR

 Agencja Lotnicza ALTAIR wydawca czasopism: RAPORT - WOJSKO TECHNIKA OBRONNOŚĆ SKRZYDLATA POLSKA BROŃ I AMUNICJA LOTNIK oraz AEROPLAN  Przekazała w formie nagród odpowiednio 25 i 50 egzemplarzy czasopisma Aeroplan.
więcej »

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń na 11 IKM

 Od dzisiaj (17 marca 2017) rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do 11 Inowrocławskiego Konkursu Modelarskiego. Metoda jest taka sama jak w latach poprzednich. Zapraszamy.
więcej »

Patron medialny 11 Inowrocławskiego Konkursu Modelarskiego 2017

 Patron medialny 11 Inowrocławskiego Konkursu Modelarskiego 2017. Agencja Lotnicza ALTAIR wydawca czasopism: RAPORT - WOJSKO TECHNIKA OBRONNOŚĆ SKRZYDLATA POLSKA BROŃ I AMUNICJA LOTNIK oraz AEROPLAN Czasopisma dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.
więcej »

28-29.01.2017 - III Wystawa i Konkurs Modelarski - Mińsk Mazowiecki

  Sezon konkursowy 2017 dla ISMR rozpoczęliśmy dnia 28.01.2017 r. Zwiedziliśmy 23 Bazę Lotnictwa Taktycznego i wzieliśmy udział w pozegnalnym koncercie w warszawskiej szanciarni "Gniazdo Piratów". ISMR wrócił z dziewięcioma medalami i jedna nagrodą specjalną.
więcej »

OPERACJA 2017 - spot reklamujący 11 Inowrocławski Konkurs Modelarski

Zapraszamy na nasz 11 Inowrocławski Konkurs Modelarski. Zapraszamy do obejrzenia naszego spotu, oczywiście osoby szczególnie wrażliwe prosimy o nie właczanie tego spotu.
więcej »

Samorząd Trzemeszna podziękował Grzegorzowi Mądremu

30 listopada 2016 nasz kolega otrzymał podziękowanie od władz Trzemeszna za jego pracę przy budowie modeli, sukcesy, uznanie w środowisku, oraz promowanie Trzemeszna.
więcej »

Rok 2016 podsumowanie

 ISMR liczy w tej chwili 33 członków. W stowarzyszeniu są nie tylko mieszkańcy Inowrocławia, ale mieszkańcy Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, Wrocławia, Trzemeszna, Janikowa, Barcina, Gniewkowa, Strzelna. Łączy ich jednak jedna wielka pasja. Modelarze swoje modele budują w zaciszach domowych. Spotykają się raz w miesiącu na spotkaniach, które są poświęcone dyskusjom o nowych modelach, podsumowaniu wyjazdów na konkursy i planowaniu następnych. 
więcej »

Jak-3 w skali 1:32 w wykonaniu Artura

Nowy model Artura, tym razem powrót do lotnictwa z szachownicą.
więcej »
12ikm-pl

12ikm-gb

12IKM-es

12IKM-ru

Aeroplan

Hobby2000

Cobi

GPM

Dream

WAK

Mirage

IBG

Cembrit

Master

Bilmodel

Filar

Wamod

ALTAIR

Eureka XXL

Wydawnictwo Wektor

Yahu

Aeroklub Kujawski

Muzeum Lotnictwa Kraków

Muzeum Wojsk Lądowych Bydgoszcz

Toro

JSC

MiniReplika

Pancerny Klin

Muzeum Marynarki Wojennej

Model Maker

STRATUS

PRINT Menagment

FirsttoFight