top of page

1:35 Namer APC Command


Model firmy Meng wzbogacony masą dodatków, żeby odwzorować pojazd dowodzenia. Wykorzystano montaż trału naciskowego Nohri Dalet od firmy Meng. Do tylnych zaczepów holowniczych zamontowano adapter, który umożliwia holowanie przyczep i innego sprzętu. Anteny to wyroby firm Aber, Orange Hobby, Meng, samoróbek odtworzonych na podstawie rzeczywistych wymiarów. Duża antena łączności satelitarnej ELBIT SATCOM wraz z jej podstawą to projekt i wydruk firmy Scale 23. Koła napędowe wymienione zostały na szerszy typ pochodzący od Merkawy Siman 4, tak by pasowały do drukowanych żywicznych gąsienic firmy Quicktracks. Od podstaw zbudowano szpule na przewody łączności znajdujące się na systemie Trophy. Same elementy systemu zostały w znacznym stopniu przerobione tak by można było zamontować nadbudowę Chupah (producent modelu nie przewidział w pudle zbudowania modelu w wersji dowodzenia zawierającego jednocześnie system Trophy). Wszelkie dodatki znajdujące się na modelu to wyciągnięte z zapasów elementy produkowane przez Academy, Tamiya, Eureka XXL, EMP3D i innych.

Model malowany farbami Tamiya. Wszelkie brudzenia i ślady eksploatacji wykonane całym wachlarzem produktów AK, Modellers World oraz innymi.
87 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Unknown member
Oct 27, 2023

Gratuluję. Miałem przyjemność widzieć model we Włocławku. 😉Świetnie się prezentował...Masa dodatków i świetna jakość! Życzę kolejnych świetnych projektów. 🫡Pozdrawiam.😎

Like
bottom of page