top of page

15. INOWROCŁAWSKI KONKURS MODELARSKI
Memoriał Benedykta Kempskiego
Memoriał Piotra Stempowskiego

pod patronatem
Prezydenta Miasta Inowrocławia Pana Ryszarda Brejzy

27 - 28 maja 2023

15_inowrocawski_11.jpg

SPONSORZY

Inowrocławski Konkurs Modelarski Mk.XIV c nie odbył by się bez pomocy sponsorów:

HERB_POWIAT_INOWROCLAW przezroczyste tlo.gif

Starosta Inowrocławski Wiesława Pawłowska

herb_ino.jpg

Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza

logo-56baza.jpg

Dowódcy 56 Bazy Śmigłowców Bojowych płk pil. Mateusz Szymański

logo.png

ARMA HOBBY producent modeli plastikowych

Naszą misją jest zapewnienie modelarzom jak największej satysfakcji z budowania modeli.

Dążymy do tego, aby nasze modele były wiernymi kopiami historycznych maszyn, które łączą wysoką jakość szczegółów i łatwy montaż. Wszystko to, co umożliwia modelarzowi zbudowanie miniaturowej repliki tak szybko, jak to możliwe. Tak aby zacząć malowanie i weathering bez zbędnej zwłoki.

bilmodel.jpg

BILMODEL MAKERS Chemia modelarska, modele przemyslowe, modele żywiczne

Farby, podkłady, chemia modelarska. Modelarstwo przemysłowe, wystawiennicze, modele reklamowe. Żywiczne konwersję, modele okrętowe i lotnicze.

logo-swisspearl.jpg

Zbudowane na silnych wartościach
Jako szwajcarska firma rodzinna myślimy w kontekście przyszłych pokoleń i od dziesięcioleci robimy to, co potrafimy najlepiej: za sprawą ciekawości, pasji i zaangażowania przekształcamy surowce naturalne w innowacyjne i zrównoważone produkty do elewacji, wnętrz i ogrodów.

Siedziba główna dzisiejszej Swisspearl Group znajduje się w szwajcarskim Niederurnen, gdzie w 1903 roku powstał jeden z pierwszych zakładów produkujących włókno-cement. Jednak historia sukcesu naszego cementu włóknistego rozpoczęła się już w 1894 roku w Vöcklabruck w Austrii. Tam, gdzie wynalazł go Ludwig Hatschek.

Dziś jesteśmy dumni z naszej czołowej pozycji w zakresie innowacji i technologii tego materiału, który jest wykorzystywany na całym świecie do projektowania budynków i przestrzeni mieszkalnych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Swisspearl jest symbolem szwajcarskiej jakości – na całym świecie.

logo_cobi-n21.gif

COBI S.A. importer modeli Revell

Firma COBI jest polskim producentem wysokiej jakości klocków konstrukcyjnych wytwarzanych we własnym zakładzie produkcyjnym w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Mielcu (Podkarpacie, Polska, Unia Europejska).
Klocki produkowane są z najwyższej jakości europejskich surowców, posiadają atesty i spełniają wszystkie niezbędne normy oraz restrykcyjne wymagania Unii Europejskiej dotyczące produktów dla dzieci.
COBI  jest także importerem i dystrybutorem szerokiego asortymentu licencjonowanych zabawek, jak: zabawki interaktywne, zestawy kreatywne, gry edukacyjne i strategiczne, lalki, figurki akcji, plastikowe modele do sklejania i składania oraz wiele innych.
Współpracujemy z największymi i najlepszymi firmami na świecie. Aktualnie w ofercie mamy światowe hity.
Wśród wyróżniających się marek są m.in.:Revell, Super Wings, PJ Masks, Miraculous, Vampirina, Treasure X, Little Live Pets, Blinger, Blume.

dream.gif

DREAM  importer modeli A.C.M.E., BACHMANN, DRAGON, ITALERI, LILIPUT, MEHANO, SUPERMODEL, WOODLAND SCENICS, ZVEZDA

Firma powstała w roku 1990 w Łodzi. Praktycznie od początku działalności związaliśmy się z branżą modelarską. Nasza działalność polega na imporcie modeli z państw Unii Europejskiej, USA oraz Hong Kongu. Na przestrzeni wielu lat naszej działalności prowadziliśmy dystrybucję artykułów modelarskich w wielu różnych kategoriach. 
W chwili obecnej w naszej ofercie znajdują się artykuły firm A.C.M.E., BACHMANN, DRAGON, ITALERI, LILIPUT, MEHANO, SUPERMODEL, WOODLAND SCENICS, ZVEZDA których jesteśmy przedstawicielem. Firma nasza prowadzi sprzedaż i dystrybucję hurtową modeli na rynku polskim, współpracując wyłącznie z dobrymi i renomowanymi sklepami, zajmującymi się tematyką modelarską. 

filar.gif

PSB PROFI FILAR Inowrocław

Produkty i technologie najbardziej znanych producentów, wieloletnich, solidnych dostawców PSB. To firmy, zapewniające także właściwe programy szkoleniowe oraz kompleksowe wsparcie w czasie realizowanych inwestycji. Stawiając na sprawdzonych dostawców, można być spokojnym, że zakupione materiały i narzędzia budowlane czy wykończeniowe będą dobrze pełniły swoją funkcję i służyły bezawaryjnie.

logo-gpm.jpg

Wydawnictwo GPM

Czołowy producent modeli kartonowych oraz akcesoriów i dodatków do ich budowy.

hobby2000.gif

HOBBY2000 Hurtownia modelarska importer modeli

Importer modeli czołowych producentów światowych i hurtownia modeli, farb i akcesoriów

logo-martola.gif

Sklep Modelarski MARTOLA

Jesteśmy prężną firmą działającą w branży modelarskiej, spełniającą wszelkie wymagania stawiane przez naszych klientów. Powstaliśmy w 1989 roku jako pierwsze tego typu przedsiębiorstwo w Polsce. Bardzo szybko zyskaliśmy renomę i uznanie wśród naszych klientów poprzez sukcesywne powiększanie oferty handlowej. Oprócz sprzedaży bezpośredniej realizowanej w siedzibie naszej firmy prowadzimy również wysyłkową sprzedaż detaliczną w Polsce oraz poza jej granicami. W naszej ofercie znajdują się produkty największych światowych producentów takich jak Hasegawa, Dragon, Trumpeter czy Italeri oraz mniejszych, produkujących metodami short-run, vacu oraz z żywicy. Poza stałą ofertą zajmujemy się również sprowadzaniem modeli i akcesoriów na indywidualne zamówienia klientów.

logo-mojehobby.jpg

Moje Hobby - sklep i hurtowania modelarska z tysiącami produktów

Moje Hobby to jeden z największych i najszybciej rozwijających się internetowych sklepów modelarskich w Polsce. Już od 2004 rok, stawiamy na jak najlepszą obsługę klienta, terminowe dostarczanie zamówień oraz sprawne rozpatrywanie ewentualnych reklamacji. 
W przeciwieństwie do wielu innych, polskich witryn modelarskich, posiadamy w magazynach ogromną część naszej oferty, która zbliża się do 60 tys. pozycji. Dzięki temu wysyłamy do ponad 80% zamówień w dniu ich złożenia – to jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy!) wynik w branży. 
Nasze starania zostały wyróżnione nie tylko prestiżowymi nagrodami jak np. „e-Gazela Biznesu” w 2019 i 2020 roku, ale przede wszystkim uznaniem naszych klientów, którzy wracają do nas i razem z nami realizują swoje modelarskie pasje.

logo-mozart.jpg
logo-mpk.jpg
logo-pozkal.jpg
Logo-MisionM250.JPG

Precyzyjne noże modelarskie i ostrza

Ostrza MOZART są wytwarzane w skomplikowanych procesach produkcyjnych i opuszczają fabrykę dopiero po ścisłej kontroli jakości. Jako jeden z wiodących światowych producentów ostrzy, MOZART stawia na Niemcy jako lokalizację wysokiej jakości. Najnowocześniejsza technologia i precyzyjna produkcja gwarantują ceniony na całym świecie standard: „100% Made in Solingen”. Aby utrzymać ten standard, MOZART stosuje certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą DIN EN ISO 9001.

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE SP. Z O.O.

Przedsiębiorstwo obsługujące komunikację w Inowrocławiu od 1912 roku. 

MPK świadczy też szeroki wachlarz usług w stacji kontroli pojazdów. 

Doświadczenie w branży poligraficzno-wydawniczej, które zdobywamy i doskonalimy nieustannie od kilkudziesięciu lat, sprawia, że z pełnym przekonaniem chcemy zapoznać Państwa z naszą ofertą druku cyfrowego, offsetowego, introligatorni oraz opakowań. Wykorzystywany w Pozkalu nowoczesny park maszynowy w połączeniu z wykwalifikowanym zespołem pracowników gwarantuje szybki czas realizacji zamówień, niezwykle wysoką jakość druku i uszlachetniania oraz konkurencyjne ceny.

Jedyne w Polsce 100% akrylowe farby klasy PREMIUM w wykończeniu jak lakiery, a do tego zupełnie bezwonne i nietoksyczne firmy MISSION MODELS USA.

logo-toro2.jpg

Firma ToRo MODEL istnieje na polskim rynku modelarskim już od 2000 roku.
W tym okresie rozszerzyliśmy swoją ofertę na żywiczne modele i konwersje modeli zarówno w skalach 1/35 jak i 1/48. Ponadto w swojej ofercie mamy figurki żywiczne w obu tych skalach,jak również w skali 1/32
Oferujemy również kalkomanie do polskich (głównie) pojazdów wojskowych w skalach 1/35, 1/48, 1/72 oraz 1/43.
Nasze modele - jako odlewy żywiczne - przeznaczone są dla doświadczonych modelarzy.

wak.gif

Wydawnictwo WAK - Wrocławskie Atrakcje Kartonowe

logo-avangarda.jpg

AVANGARDA Dom Weselno – Bankietowy zlokalizowany w malowniczej miejscowości Radojewice k/Inowrocławia.
Każdemu kto organizuje imprezę okolicznościową zależy na tym aby była ona niezapomnianym przeżyciem. Niezwykle ważne jest odpowiednie miejsce aby Państwa uroczystość została zapamiętana na lata. W nowoczesnej aranżacji wnętrza zorganizujemy dla Państwa każdą imprezę okolicznościową.

Organizacja wesel, imprez i uroczystości rodzinnych oraz możliwość zorganizowania eventów firmowych z możliwością ekspozycji. Przyjęcia nie obejdą się bez możliwości skorzystania z pysznej domowej kuchni. U Nas spotkacie Państwo bogaty repertuar kulinarny, który pozytywnie wpłynie na każdego z gości.

Dla Naszych gości mamy również do dyspozycji pokoje gościnne.

Z Naszych ofert może również skorzystać młodzież.
W niepowtarzalnej aranżacji można zorganizować bale studniówkowe czy szkolne. W Avangardzie imprezy sprawią, że niezapomniane zabawy będą trwać do białego rana, a ich przebieg zostanie uatrakcyjniony życzliwą obsługą i smaczną gastronomią.

logo-hyundai.jpg

HYUNDAI autoryzowany dealer z Inowrocławia.
Inowrocław

ul.Poznańska 100 A

logo.png

Sklep modelarski 24Hobby z Inowrocławia.
Współorganizator Inowrocławskich Konkursów Modelarskich.

Współzałożyciel Inowrocławskiego Stowarzyszenia Modelarzy Redukcyjnych.

bottom of page