top of page
15_inowrocawski_11.jpg

15. INOWROCŁAWSKI KONKURS MODELARSKI
Memoriał Benedykta Kempskiego
Memoriał Piotra Stempowskiego

pod patronatem
Prezydenta Miasta Inowrocławia Pana Ryszarda Brejzy

27 - 28 maja 2023

Stoiska ekspozycyjne / handlowe

bilmodel.jpg

BILMODEL Tomasz Bilkiewicz  

wysokiej jakości chemia modelarska, modele żywiczne i elementy waloryzacyjne

wak.gif
Logo-MisionM250.JPG

WYDAWNICTWO WAK

Modele kartonowe

MISSION MODELS POLSKA

Jedyne w Polsce 100% akrylowe farby klasy PREMIUM w wykończeniu jak lakiery, a do tego zupełnie bezwonne i nietoksyczne firmy MISSION MODELS USA.

logo.png

24Hobby.pl - sklep modelarski z Inowrocławia

logo-kpm200.gif

KOSZALIŃSKI PLUTON MODELARSKI

ipms-pl-o.jpg
ipms-pl.jpg

IPMS POLSKA – Polskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych zostało powołane w dniu 26.02.2011 r. podczas Festiwalu Modelarskiego w Bytomiu z inicjatywy grupy założycielskiej modelarzy z ośrodków z całej Polski.
Stowarzyszenie jest organizacją o charakterze społeczno-kulturalnym.
IPMS Polska, nawiązując do najlepszych tradycji i osiągnięć międzynarodowego ruchu miłośników modeli redukcyjnych, stawia sobie za cel zrzeszanie w swych szeregach pasjonatów – modelarzy i sympatyków modelarstwa redukcyjnego.

tomcatsky.jpg

TOMCATSKY F-14 Polish Team

Grupa Tomcatsky powstała w 2003 roku z inicjatywy kilku osób, których połączyła miłość do jednego z najwspanialszych samolotów - F-14 Tomcat.
Jesteśmy grupą pasjonatów lotnictwa i modelarstwa redukcyjnego.
Jesteśmy grupą pasjonatów, która chce swą wiedzą i zauroczeniem F-14 podzielić się nie tylko z modelarzami, ale z każdym kto chciałby poczuć się jak w TOPGUN.

logo-tomcatsky2.jpg
logo-chlowiekzkartonu.jpeg

CZŁOWIEK Z KARTONU 

Organizery modelarskie, dodatki do modeli z żywicy

logo-modelkom.jpg

MODEL-KOM

Po 20 latach zajmowania się modelarstwem postanowiłem otworzyć własne wydawnictwo modelarskie. Będąc modelarzem często spekulowałem  jakie modele pojazdów, okrętów i samolotów byłoby przyjemnie sklejać. Bardzo interesował mnie sprzęt produkcji radzieckiej z okresu zimnej wojny, ponieważ okres XX w. jest mi najbliższy ze względu na szybki rozwój techniki wojskowej.

Wydawnictwo Model-KOM będzie zajmowało się publikowaniem modeli pojazdów w skali 1:25 oraz 1:16, okrętów w 1:100 1:200 1:300 oraz samolotów 1:33 Z upływem czasu będzie wzrastała oferta akcesorii do modeli.
Jako firma zajmuję się też projektowaniem brył 3D, modeli oraz projektów graficznych takich jak loga firm, wizytówki, banery .itp.
Dużym  atrybutem jest możliwość projektowania brył w 3D. Pozwala to nawet na wykonanie modeli na obrabiarce CNC. Od dwóch lat zajmujemy sie drukiem 3D wysokiej jakości

  • Facebook

Scale23 - Akcesoria i dodatki żywiczne dla modelarzy

Nowo powstała, jeszcze nie firma, zajmująca się tworzeniem akcesoriów i dodatków do modeli, dioram, itp. Przedmioty powstają dzięki drukarkom 3D w technologii MSLA.

logo-mozart.jpg

MOZART - Precyzyjne noże modelarskie i ostrza

Ostrza MOZART są wytwarzane w skomplikowanych procesach produkcyjnych i opuszczają fabrykę dopiero po ścisłej kontroli jakości. Jako jeden z wiodących światowych producentów ostrzy, MOZART stawia na Niemcy jako lokalizację wysokiej jakości. Najnowocześniejsza technologia i precyzyjna produkcja gwarantują ceniony na całym świecie standard: „100% Made in Solingen”. Aby utrzymać ten standard, MOZART stosuje certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą DIN EN ISO 9001.

logoprzez-1male[1].png

Andrzej Lis-Kujawski

Stoisko handlowe typu "pchli targ"

EPM3D.jpg

EMP 3D Modelling Accessories

Akcesoria modelarskie - wydruk 3d

logo-gpm.jpg

Wydawnictwo GPM

Czołowy wydawca modeli kartonowych i akcesoriów, oraz producent modeli 3d

logo-modelarzekieleccy.jpg

PACIFIC AIR WAR COLLECTION - MODELARZE KIELECCY

Modelarze kieleccy - działamy od 1997roku, obecnie pod nazwą PACIFIC AIR WAR COLLECTION pokazujemy na naszych wystawach sprzęt latający w skali 1/48 stosowany podczas zmagań na Pacyfiku w czasie II wojny światowej.

logo-hieronim.jpg

Kiermasz Pana Hieronima

Wyprzedaż kolekcji modeli starszego Pana zbieranych przez kilkadziesiąt lat

bottom of page